НАВИГАЦИЯ

Портал НОВАЯ КУЛЬТУРА. Всё о развитии человека.

РЕКЛАМА

ЭТО ИНТЕРЕСНО

РЕКЛАМА


Сонце — подвійна зірка

солнце в ладоняхВиявляється, Сонце - подвійна зірка, така ж, як і багато інших зірок в нашій галактиці. Цю другу зірку в Сонячній системі Кирило Бутусов назвав Раджа-Сонце, оскільки перші згадки про неї були знайдені в тибетських легендах. Лами називали її «металевої планетою», підкреслюючи тим самим її величезну масу при порівняно невеликих розмірах. Вона з'являється в наших краях один раз в 36 тисяч років.

І кожен її візит закінчується для Землі величезними потрясіннями. Саме 36 000 років тому на нашій планеті зник неандерталець і з'явився кроманьонскій чоловік. Імовірно, тоді ж Земля придбала супутник (Місяць), перехоплений у Марса. До цього, за легендами, Місяця в небі не було.

Кирило Бутусов припускає, що Раджа-Сонце випереджало у своєму розвитку наше світило. Слідуючи природним процесам еволюції зірок, воно минуло фазу червоного гіганта й зірвався, перетворившись на «коричневого карлика». Сильно втративши в масі, Раджа-Сонце передало планети, які навколо нього оберталися, нинішньому Сонця.

Рухаючись по дуже витягнутій орбіті, воно йде далеко в космос на відстань понад 1100 астрономічних одиниць і стає практично невиразні для сучасних спостерігачів. Але сама неприємна річ, що чергове повернення зірки-вбивці очікується найближчим часом. 2000 плюс 100 років.

Швидше за все, Раджа-Сонце пройде через пояс астероїдів між Марсом і Юпітером. Можливо, ці космічні уламки - все, що залишилося від однієї з планет після контакту зі злісним карликом, який за масою в 30 разів перевершує Юпітер. У будь-якому випадку майбутня зустріч не обіцяє для землян нічого хорошого.

VK Twitter FB mailru OK

Вы смотрели "Сонце — подвійна зірка",

посмотрите ещё по теме:
 • Менхіб і Каліфорнійська туманність
 • Курсы астрологии
 • Курсы астрологии
 • обучение таро. астрологии
 • Курс лекций по Раджа Йоге в Киеве
 • Презентация курса астрологии
 • 7 июня произошёл невиданный выброс материи на Солнце. Фото, видео
 • РЕКЛАМА

  РЕКОМЕНДУЕМ

  ПАРТНЁРЫ

  Клеофест Сайт "Посвящение" Сайт клуба